KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407373

nr 1540 7373

Oidentifierad konstnär. E. Schwebs. Signerad, daterad 1933, Fågel. Olja på pannå, oramad, 60x45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 15 maj 2023
kl 19:56:43